Diabelnie boskie 2 (5/24)
W skrócie: | Jak szefa nie ma, to pracownicy harcują. Laluna była ostatnio zajęta sobą i zaniedbała swój salon. Teraz jednak wraca z niezapowiedzianą wizytą, a Magda Gessler to przy niej potulny baranek. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
sobota, 2 sierpnia za 7 dni |
1:00 | TTV (z napisami) |
Opis
Bohaterkami programu TTV są kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to... nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Kochają decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej, ale one nie idą do nieba - idą tam, gdzie chcą. Bo "Diabelnie boskie" są ze swojej natury! W drugim sezonie reality show widzowie będą mogli śledzić losy m.in. Izy Macudzińskiej-Borowiak, Katarzyny "Laluny" Lirsz, Julii von Stein, Alex Morzyńskiej oraz Kariny Lundmark. Do obsady programu dołączy też nowa bohaterka - Monika Wawrzak.
Jak szefa nie ma, to pracownicy harcują. Laluna była ostatnio zajęta sobą i zaniedbała swój salon. Teraz jednak wraca z niezapowiedzianą wizytą, a Magda Gessler to przy niej potulny baranek. Karina natomiast próbuje zaszczepić w mężu miłość do biegania. Tylko czy maraton w 45-stopniowym upale to dobry pomysł?
Zobacz także
- Diabelnie boskie 2 (3/24) - reality show - noc sob./niedz., 26 na 27 lipca 1:00
- Diabelnie boskie 2 (4/24) - reality show - noc sob./niedz., 26 na 27 lipca 1:25
- Diabelnie boskie 2 (6/24) - reality show - noc pt./sob., 1 na 2 sierpnia 1:25
- Diabelnie boskie 2 (7/24) - reality show - noc sob./niedz., 2 na 3 sierpnia 1:00
- Diabelnie boskie 2 (8/24) - reality show - noc sob./niedz., 2 na 3 sierpnia 1:25
- Diabelnie boskie 2 (9/24) - reality show - noc pt./sob., 8 na 9 sierpnia 1:00
- Diabelnie boskie 2 (10/24) - reality show - noc pt./sob., 8 na 9 sierpnia 1:25