Diabelnie boskie 2 (23/24)
W skrócie: | Izę i Patryka czekają duże zmiany. Laluna udaje się na spotkanie z Żyletą. Przyjaciółka bardzo się zmieniła. Wszystko wskazuje na to, że relacje kobiet już nigdy nie będą takie same. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 25 maja za 13 dni |
1:00 | TTV (z napisami) |
Opis
Bohaterkami programu TTV są kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to... nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Kochają decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej, ale one nie idą do nieba - idą tam, gdzie chcą. Bo "Diabelnie boskie" są ze swojej natury! W drugim sezonie reality show widzowie będą mogli śledzić losy m.in. Izy Macudzińskiej-Borowiak, Katarzyny "Laluny" Lirsz, Julii von Stein, Alex Morzyńskiej oraz Kariny Lundmark. Do obsady programu dołączy też nowa bohaterka - Monika Wawrzak.
Izę i Patryka czekają duże zmiany. Laluna udaje się na spotkanie z Żyletą. Przyjaciółka nie przypomina już jednak samej siebie. Wszystko wskazuje na to, że przyjaźń kobiet już nigdy nie będzie taka sama. Związek Kariny i Elego jest burzliwy. Pełne ekspresji dyskusje pary wzbudzają spore zainteresowanie przechodniów. Natomiast zamiłowanie mężczyzny do targowania się sieje postrach wśród lokalnych handlowców.
Zobacz także
- Diabelnie boskie 2 (21/24) - reality show - noc sob./niedz., 17 na 18 maja 1:00
- Diabelnie boskie 2 (22/24) - reality show - noc sob./niedz., 17 na 18 maja 1:25
- Diabelnie boskie 2 (24) - reality show - noc sob./niedz., 24 na 25 maja 1:25