Diabeł: Inkarnacja

Diabeł: Inkarnacja

4.8/10 5.2/10

(The Possession of Hannah Grace)

HORROR USA 2018   od 16 lat
Występują:Shay Mitchell, Grey Damon, Stana Katic, Nick Thune
Reżyseria:Diederik Van Rooijen
W skrócie:Była policjantka Megan, kóra zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, zaczyna pracę w kostnicy szpitala. Pewnej nocy do zakładu zostaje przywiezione rozczłonkowane ciało Hannah Grace.
Była policjantka podejmuje pracę na nocnej zmianie w szpitalnej kostnicy, gdzie trafia ciało dziewczyny zmarłej podczas egzorcyzmów. A wraz z nim pojawia się demon. Szkoda czasu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Megan Reed (Shay Mitchell) jest byłą policjantką, która zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. W oba nałogi wpadła po śmierci rodziców, ponieważ to tragiczne wydarzenie napełniło ją poczuciem winy. Kiedy zaczyna pracę w kostnicy szpitala w Bostonie, udaje jej się zapanować nad uzależnieniami i własnym życiem. Megan odzyskuje spokój, którego od dawna pragnęła. Pewnej nocy do zakładu zostaje przywiezione rozczłonkowane ciało dziewczyny - Hannah Grace (Kirby Johnson). Okazuje się, że na młoda kobieta zmarła podczas egzorcyzmu. Kiedy dochodzi do serii niepokojących zdarzeń, Megan zaczyna podejrzewać, że w ciele Hannah nadal tlą się złowieszcze siły. Trzymający w napięciu film łączy w sobie wątki parapsychologii i psychologii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)