Dexter: New Blood (3)

serial kryminalny USA 2021   od 16 lat
Występują:Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Julia Jones, David Magidoff
Reżyseria:Sanford Bookstaver
W skrócie:Dexter, który dowiedział się, że policja sprowadza grupę tropiącą, musi przenieść ciało Matta. Harrison zaczyna naukę w miejscowej szkole. Zaprzyjaźnia się z nękanym przez innych uczniów Ethanem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

O Dexterze Morganie słyszeli wszyscy fani seriali kryminalnych. Większość z nich darzyła go sympatią, co może trochę dziwić, zważając na to, że był... seryjnym mordercą. W finale ósmego sezonu serialu zaginął on w trakcie huraganu. Tak przynajmniej myśleli ścigający go policjanci. Od tego czasu minęło dziesięć lat. Dexter (Michael C. Hall) nazywa się teraz Jim Lindsay. Mieszka w miasteczku Iron Lake w stanie Nowy Jork, a na utrzymanie zarabia, pracując w sklepie Fred's Fish & Game. Spotyka się z komendant miejscowej policji, Angelą Bishop (Julia Jones) i stara się trzymać swoje mordercze żądze na wodzy. Poukładaną nową rzeczywistość burzy niespodziewane pojawienie się w miasteczku jego syna Harrisona (Jack Alcott) oraz seria tajemniczych wydarzeń w okolicy. Dexter obawia się, że Mroczny Pasażer obudzi się nie tylko w nim, ale też w jego potomku...

W tym odcinku

Dexter, który dowiedział się, że policja sprowadza grupę tropiącą z psami, musi przenieść ciało Matta. Niebawem spotyka Kurta, którego zachowanie wydaje mu się podejrzane. Mężczyzna mówi mu, że odetchnął z ulgą, gdyż właśnie dzwonił do niego syn. Harrison zaczyna naukę w miejscowej szkole. Zaprzyjaźnia się z nękanym przez innych uczniów Ethanem. Staje w jego obronie, przeciwstawiając się Zachowi i reszczie prześladowców. Tajemniczy prześladowca strzela do dziewczyny, którą wcześniej wypuścił z bunkra, w którym była przetrzymywana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także