Detektywi w akcji: Skuteczna terapia/W potrzasku (178)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:35-letnia kobieta zleca detektywom obserwację swojego męża. Mężczyzna jest seksoholikiem. Kilka dni temu żona znalazła w jego samochodzie bieliznę i jest pewna, że partner wrócił do nałogu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najnowsze przygody pracowników agencji detektywistycznej Septagon. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

W tym odcinku

35-letnia kobieta zleca detektywom obserwację swojego męża, którego podejrzewa o niewierność. Mężczyzna miał już wcześniej przygody z kobietami i otwarcie przyznaje, że jest seksoholikiem. Jednak żona postanowiła ratować małżeństwo ze względu na dzieci. Jakiś czas temu para rozpoczęła terapię. Po roku psycholog stwierdziła, że nie potrzebują już jej pomocy. Ale radość klientki nie trwała długo. Kilka dni temu znalazła w samochodzie męża bieliznę należącą do innej kobiety i jest pewna, że mężczyzna wrócił do nałogu. Detektywi zaczynają śledzić Roberta. Pracę utrudnia im jednak sama klientka, która nie potrafi opanować zazdrości. Najbardziej zaskakujących informacji dostarcza im jednak terapeutka pary. Kolejna sprawa, jakiej podejmują się detektywi, również dotyczy niewierności. Będąca w 4-miesiącu ciąży kobieta uważa, że ojciec dziecka chcą ją porzucić dla innej. Od kiedy dostał bowiem wymarzoną pracę w kancelarii prawnej, nie ma ochoty na zbliżenia i ciągle jest z czegoś niezadowolony. Teraz, kiedy znalazła w jego rzeczach drogą damską bieliznę, nie ma już wątpliwości, że w grę wchodzi romans. Dzięki kamerom zainstalowanym podstępem w kancelarii detektywi obserwują mężczyznę w pracy, nie dostrzegają jednak niczego podejrzanego. Znacznie bardziej podejrzane wydaje się jego wyjście na "spotkanie z klientem", którym okazuje się kolega. Tym bardziej że podczas dziwnej i niezrozumiałej rozmowy mężczyzna rozkleja się i rzuca w objęcia znajomego.