Detektywi w akcji: Piłka w grze/Gofry miłości (185)

Detektywi w akcji: Piłka w grze/Gofry miłości (185)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Szef przyjmuje zlecenie swojego dawnego nauczyciela wychowania fizycznego i kierownika klubu sportowego. Mężczyzna ma problem z ojcem jednego ze swoich wychowanków. W grę wchodzi zdrowie chłopca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najnowsze przygody pracowników agencji detektywistycznej Septagon. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

W tym odcinku

Szef przyjmuje zlecenie swojego dawnego nauczyciela wychowania fizycznego i szefa klubu sportowego. Mężczyzna podejrzewa, że jeden z jego najbardziej obiecujących podopiecznych jest chory, ale nie może wysłać chłopaka na badania ze względu na sprzeciw ojca. Detektywi rozpoczynają obserwację. Początkowo nic nie wzbudza ich podejrzeń. Tymczasem atrakcyjna właścicielka budki z goframi przeżywa dramat, ponieważ serwowane przez nią przysmaki przyczyniły się do zatrucia salmonellą. Niedługo przed tragedią miała kontrolę z Sanepidu, który nie wykrył jednak żadnych nieprawidłowości. Kobieta podejrzewa więc, że w sprawę zamieszany jest jej były mąż. Detektywi odkrywają, że mężczyzna nadal kocha byłą żonę i regularnie uczęszcza ma spotkania grupy wsparcia dla porzuconych. Dalsza obserwacja prowadzi do rozmaitych mężczyzn, którym niepocieszony rozwodnik robi drobne świństwa.