Detektywi w akcji: Haker/Nielegalne wyścigi (125)

Detektywi w akcji: Haker/Nielegalne wyścigi (125)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Do Septagonu przychodzi Jacek, współwłaściciel fabryki produkującej krasnale ogrodowe. Z konta przedsiębiorstwa od jakiegoś czasu giną pieniądze. Zleceniodawca podejrzewa swojego wspólnika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu przychodzi Jacek, współwłaściciel fabryki produkującej krasnale ogrodowe. Z konta przedsiębiorstwa od jakiegoś czasu giną pieniądze. Zleceniodawca podejrzewa swojego wspólnika, a pierwsze tropy w śledztwie potwierdzają jego obawy. Wkrótce jednak podejrzenie pada na informatyczkę, z którą Jacek miał niegdyś romans. Ona z kolei wskazuje na jednego ze swoich byłych studentów. Detektywi zajmują się także zleceniem mężczyzny, którego samochód został wykorzystany do nagrania niebezpiecznych ewolucji, łamiącego dziesiątki przepisów. Film z tymi wyczynami znalazł się w sieci, przez co klient Septagonu znalazł się w poważnych tarapatach.