Detektywi w akcji: Bezdomność z wyboru/Manifest artystyczny (172)

Detektywi w akcji: Bezdomność z wyboru/Manifest artystyczny (172)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Klientka niepokoi się o siostrę Natalię, która spotyka się z bezdomnym Błażejem. Chce, aby detektywi sprawdzili chłopaka. Zakochana dziewczyna zaproponowała mu, żeby z nią zamieszkał, ale on odmówił.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najnowsze przygody pracowników agencji detektywistycznej Septagon. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

W tym odcinku

Klientka niepokoi się o siostrę Natalię, która spotyka się z bezdomnym Błażejem. Chce, aby detektywi sprawdzili chłopaka. Zakochana dziewczyna zaproponowała mu, żeby z nią zamieszkał, ale on odmówił. Przychodzi do niej tylko, żeby coś zjeść, wykąpać się i wyspać. Kiedy Natalia załatwiła mu pracę w pubie, w którym sama pracuje, uciekł on na kilka dni. Do Septagonu przychodzi też elegancka starsza pani, Emilia Kijowska. Oznajmia, że skradziono jej futro z norek i czapkę z lisa. Niebawem do agencji wpada zdenerwowana synowa kobiety i dementuje sprawę. Twierdzi, że nie było żadnego włamania, a ubranie od 30 lat wisi w szafie.