Detektywi w akcji (93)

Detektywi w akcji (93)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Do 'Septagonu' przychodzi aktor, który chce spróbować swoich sił jako reżyser, lecz wciąż napotyka na przeszkody uniemożliwiające prowadzenie prób do jego spektaklu. Klient podejrzewa sabotaż.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do "Septagonu" przychodzi aktor, który chce spróbować swoich sił jako reżyser, lecz nieustannie napotyka na jakieś przeszkody uniemożliwiające prowadzenie prób do jego debiutanckiego spektaklu. Klient podejrzewa, że ktoś sabotuje to przedsięwzięcie, choć nie ma pojęcia, komu mogłoby zależeć na jego porażce. Jedyna osoba, która przychodzi mu do głowy, to dawny rywal. Ten jednak obecnie przebywa za granicą. Sprawę badają Ruda i Diablo. Szybko odkrywają, że przedsięwzięcie nie podoba się przynajmniej kilku osobom. Tymczasem Novy i Bury badają sprawę właściciela firmy reklamowej, od którego ktoś żąda przekazania poufnych materiałów do najnowszej kampanii promującej napoje energetyczne. Detektywi podejmują trop szantażysty. Sprawa okazuje się niezwykle skomplikowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także