Detektywi w akcji (92)

Detektywi w akcji (92)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Do Septagonu zgłasza się kobieta, która uważa, że jej mąż, Henryk, stał się utrzymankiem. Tymczasem Bury i Novy zajmują się zleceniem hodowcy ptaków, z którego domu ktoś wykradł drogocenne jaja.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się kobieta, która uważa, że jej mąż, Henryk, stał się utrzymankiem zamożnej kobiety. W trakcie śledztwa Ruda i Diablo odkrywają, że mąż klientki posiada własne oszczędności, pochodzące z zaskakującego źródła. Tymczasem Bury i Novy zajmują się zleceniem hodowcy ptaków, z którego domu ktoś wykradł drogocenne jaja egzotycznych kakadu palmowych. Mężczyzna podejrzewa, że sprawcą jest pracownik ZOO, zapalony ekolog, który swego czasu nasłał na niego inspekcję. Zachowanie ekologa rzeczywiście wydaje się detektywom podejrzane...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także