Detektywi w akcji (87)

Detektywi w akcji (87)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Mężczyzna sądzi, że wnuki chcą się przyczynić do jego śmierci, by przejąć pieniądze. Na jaw wychodzą złożone relacje rodzinne. Z kolei Bibi i Ronin zajmują się zleceniem mieszkanki apartamentowca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Bogaty starszy mężczyzna podejrzewa, że wnuki chcą się przyczynić do jego śmierci, by przejąć pieniądze. Śledztwa podejmują się Szef i Bury. W trakcie obserwacji na jaw wychodzą skomplikowane relacje rodzinne. Tymczasem Bibi i Ronin zajmują się zleceniem mieszkanki nowego apartamentowca, w którym ciągle giną rzeczy pozostawione na klatce. Detektywi zaczynają od wizyty u administratorki i przejrzenia taśm z monitoringu, ale nie znajdują żadnych dowodów. Kiedy przechodzą do obserwacji apartamentowca, namierzają dwóch dresiarzy kręcących się koło budynku. Tymczasem dostają nową informację, która podsuwa im kolejny trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także