Detektywi w akcji (85)

Detektywi w akcji (85)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Ruda i Diablo przyjmują zlecenie od młodej aktorki, która otrzymuje anonimowe listy z pogróżkami. Wśród podejrzanych są: jej fanatyczny wielbiciel i były chłopak, z którym niedawno się rozstała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Ruda i Diablo przyjmują zlecenie od młodej aktorki, która otrzymuje anonimowe listy z pogróżkami. Wśród podejrzanych są: jej fanatyczny wielbiciel i były chłopak, z którym niedawno się rozstała. Detektywi energicznie zabierają się do pracy, ale sprawca ciągle im się wymyka. Wkrótce sytuacja przybiera naprawdę niebezpieczny obrót... Pracownicy Septagonu pomagają także matce siedemnastoletniej dziewczyny, która uciekła z domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także