Detektywi w akcji (69)

Detektywi w akcji (69)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Do Septagonu zgłasza się kobieta, która została oszpecona na imprezie botoksowej u koleżanki. Ruda i Bibi udają się do wskazanego przez nią lekarza, ale ten utrzymuje, że tego dnia był gdzie indziej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się kobieta, która została oszpecona na imprezie botoksowej u koleżanki. Ruda i Bibi udają się do wskazanego przez nią lekarza, ale ten utrzymuje, że tego dnia był gdzie indziej, a ponadto nie wykonuje zabiegów u klientek, szczególnie bez wcześniejszych konsultacji i badań. Ruda i Bibi sprawdzają jego alibi. Tymczasem Francuzka i Novy dostają zlecenie od kobiety, która chce sprawdzić czy jej przyszły zięć jest wierny jej córce. Jego zaangażowanie uczuciowe wydaje jej się mało przekonujące. Detektywi śledzą go, ale nic nie budzi ich podejrzeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także