Detektywi w akcji (66)

Detektywi w akcji (66)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Ktoś włamuje się na serwer Septagonu i blokuje wszystkie komputery. Detektywi ściągają hakera, by unieszkodliwił wirusa. W tym czasie dostają ultimatum - muszą zapłacić sto tysięcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Ktoś włamuje się na serwer Septagonu i blokuje wszystkie komputery. Detektywi ściągają hakera, by unieszkodliwił wirusa. W tym czasie dostają ultimatum, albo zapłacą sto tysięcy, albo dane ich klientów zostaną zamieszone w sieci. Do detektywów zwraca się też o pomoc matka nastoletniego syna, która znalazła u niego narkotyki. Kobieta podejrzewa że to wszystko ma związek z dziewczyną, z którą jej syn się potyka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także