Detektywi w akcji (63)

Detektywi w akcji (63)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Ruda i Diablo rozpoczynają śledztwo na zlecenie kobiety, która zauważyła, że z konta bankowego jej męża, uznanego kardiochirurga, znikają pieniądze. Klientka podejrzewa, że mężczyzna ma romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Ruda i Diablo rozpoczynają śledztwo na zlecenie kobiety, która zauważyła, że z konta bankowego jej męża, uznanego kardiochirurga i wykładowcy, regularnie znikają pieniądze. Zleceniodawczyni podejrzewa, że mężczyzna ma romans ze studentką. By sprawdzić podejrzenia klientki Ruda wciela się w studentkę medycyny i przygląda się uczelnianemu życiu. Uczestnicząc w wykładzie profesora, zauważa że faworyzuje on jedną ze studentek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także