Detektywi w akcji (54)

Detektywi w akcji (54)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Francuzka i Novy pomagają kobiecie zaniepokojonej o swoją córkę. Dziewczyna od pewnego czasu dysponuje dużymi kwotami. Tymczasem Ruda i Bibi zajmują się zleceniem właścicielki nowego klubu fitness.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Francuzka i Novy pomagają kobiecie zaniepokojonej o swoją córkę. Dziewiętnastoletnia dziewczyna od pewnego czasu dysponuje dużymi sumami, które trudno byłoby jej zarobić w zwykłej pracy na pół etatu. Tymczasem Ruda i Bibi zajmują się zleceniem właścicielki nowego klubu fitness. Kobieta od miesiąca dostaje e-maile z pogróżkami, ale od kilku dni jest naprawdę przestraszona. Ktoś manipulował przy sprzętach na siłowni w sposób mogący zagrażać bezpieczeństwu klientów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także