Detektywi w akcji (182)

Detektywi w akcji (182)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Detektyw celebryta Patryk pojawia się w Septagonie w towarzystwie dwóch ochroniarzy. Okazuje się, że przyszedł prosić o pomoc. Od jakiegoś czasu jest prześladowany przez makijażystkę Sarę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najnowsze przygody pracowników agencji detektywistycznej Septagon. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

W tym odcinku

Serb spotkał się z detektywem celebrytą, Patrykiem, dostał jego autograf i mógł zamienić kilka słów z popularnym kolegą po fachu, który wziął do niego wizytówkę. Niebawem mężczyzna pojawia się w Septagonie w towarzystwie dwóch ochroniarzy. Okazuje się, że przyszedł prosić detektywów o pomoc. Od jakiegoś czasu jest prześladowany przez makijażystkę Sarę, z którą raz umówił się na drinka. Dziewczyna zaczęła nachodzić go w domu. Żona Patryka jest przekonana, że mąż ją zdradza. W zamian za pomoc Patryk - poza wynagrodzeniem - oferuje pochlebny artykuł o Septagonie w zaprzyjaźnionej gazecie. Bury od początku jest bardzo sceptyczny, bo nie przepada za sławnym kolegą po fachu, którego uważa za karierowicza. Mimo to pracownicy Septagonu przyjmują zlecenie. Okazuje się, że Sara faktycznie może być niestabilna psychicznie, ale interesuje się specjalnie detektywem. Wkrótce ten wzywa ich od siebie i twierdzi, że może zostać zaatakowany przez ludzi mafii... W tym odcinku pracownicy Septagonu zajmą się też zleceniem mężczyzny, który podejrzewa, że jego 21-letni syn jest regularnie bity. Na jego ciele zauważył poważnie wyglądające stłuczenia, a kiedy chciał z nim o tym porozmawiać, chłopak zrobił się agresywny. Podczas obserwacji detektywi zauważają, że chłopak jest nieustannie kontrolowany przez ojca. Żeby iść na siłownię, urywa się z zajęć na uczelni i okłamuje rodzica, który dzwoni do niego niemal co godzinę. Tymczasem do Kamila podchodzi dziewczyna i policzkuje go, twierdząc, że złamał nos jej chłopakowi. Syn klienta próbuje jej tłumaczyć, że tylko się wygłupiali.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także