Detektywi w akcji (179)

Detektywi w akcji (179)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Szef odbywa spotkanie z dawnym kolegą, który założył biuro detektywistyczne. Mężczyzna nie może się nadziwić nieoczekiwanej karierze znajomego, który kiedyś obracał się w szemranym towarzystwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najnowsze przygody pracowników agencji detektywistycznej Septagon. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

W tym odcinku

Szef odbywa spotkanie z dawnym kolegą, Jackiem, który niedawno założył biuro detektywistyczne. Mężczyzna nie może się nadziwić nieoczekiwanej karierze znajomego, który kiedyś obracał się w szemranym towarzystwie. Tymczasem w biurze zjawia się mężczyzna, któremu zaginął syn. Chłopak był zakochany, a miłość doprowadziła do konfliktu z rówieśnikami. Detektywi rozpoczynają poszukiwania od przesłuchania kolegi zaginionego. Podczas rozmowy chłopak niespodziewanie wpada w furię i rzuca się na detektywów z pięściami. Wkrótce w Internecie pojawia się tendencyjnie zmontowany materiał z opisem: "Bandyci udają detektywów!". Detektywi ustalają, że klient, który podawał się za notariusza, tak naprawdę jest przestępcą ukrywającym się przed policją... Detektywi pomagają też kobiecie, która obawia się, że jej mąż chce popełnić samobójstwo. Niedawno dowiedzieli się, że mężczyzna ma raka płuc i pozostał mu najwyżej rok życia. Detektywi rozpoczynają obserwację. Okazuje się, że mężczyzna poszedł jak zwykle do pracy i nikomu nie powiedział o swojej chorobie. Detektywi zapoznają się z terminarzem męża klientki na najbliższe dni. Udaje im się zaobserwować kilka bardzo dziwnych zachowań mężczyzny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także