Detektywi w akcji (124)

Detektywi w akcji (124)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Do Septagonu zgłasza się kobieta, która dostaje anonimowe maile. Ktoś opisuje jej nagie ciało z wszelkimi szczegółami. Szantażysta chce 10 tys. zł albo przekona męża klientki, że ta ma kochanka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się kobieta, która dostaje anonimowe maile. Ktoś dokładnie opisuje jej nagie ciało z wszelkimi szczegółami. Szantażysta chce 10 tysięcy złotych albo przekona męża klientki, że ta ma kochanka. Zrozpaczona kobieta prosi detektywów o pomoc. Pierwsze tropy okazują się mylące. Przestępca popełnia jednak błąd, który naprowadza jego ślad. Detektywi Septagonu zajmują się także zleceniem kobiety, która pragnęła mieć dziecko i przy okazji pomóc zagubionej studentce. Zdecydowała się więc na surogatkę. Klientka postanowiła jednak upewnić się, czy zachowanie dziewczyny nie zagraża ciąży. Detektywi odkrywają wstrząsającą prawdę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także