Detektywi w akcji (123)

Detektywi w akcji (123)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Szef powierza Serbowi i Diablowi delikatną sprawę. Chodzi o adoptowaną córkę jego przyjaciela, która chce wyjść za mąż, ale wcześniej zapragnęła poznać swoje prawdziwe korzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Szef powierza Serbowi i Diablowi delikatną sprawę. Chodzi o adoptowaną córkę jego przyjaciela, która chce wyjść za mąż, ale wcześniej zapragnęła poznać swoje prawdziwe korzenie. Dziewczyna obawia się, że jej rodzice mogli być na coś chorzy i potencjalne dziecko odziedziczy genetycne obciążenia. Sytuację utrudnia fakt, że dziewczynka została znaleziona w Oknie Życia. Niestety żadna z osób, które mogłyby okazać się przydatne, niczego nie pamięta, a wszystkie dokumenty z tego czasu przepadły. Detektywi zajmą się także zleceniem studentki, która martwi się o swojego czarnoskórego chłopaka. Poznali się rok wcześniej na imprezie u wspólnych znajomych. Wydawało się, że oboje są w sobie bardzo zakochani, jednak on od jakiegoś czasu zaczął dziwnie się zachowywać. Unikał ukochanej, wciąż wymyślając nowe wymówki. Sprawiał również wrażenie, jakby coś przed nią ukrywał. Tydzień temu zniknął.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także