Detektywi w akcji (120)

Detektywi w akcji (120)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Bibi i Ronin zajmują się zleceniem pielęgniarki. Usiłuje ona odnaleźć ojca swojej sześcioletniej córki. Detektywi pomagają też klientce, która podejrzewa, że jej dziadek padł ofiarą oszustów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Bibi i Ronin zajmują się zleceniem pielęgniarki, która usiłuje odnaleźć ojca swojej sześcioletniej córki. Od lat nie miała z nim kontaktu i świetnie radzi sobie sama, jednak teraz jej dziecko potrzebuje przeszczepu. Detektywi Septagonu podejmą też śledztwo na zlecenie kobiety, która podejrzewa, że jej dziadek padł ofiarą oszustów. Emerytowany inżynier już kilka dni po otrzymaniu emerytury nie ma pieniędzy na koncie. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że starszy pan oddaje się dość nietypowemu hobby.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także