Detektywi w akcji (119)

Detektywi w akcji (119)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Studentka Lena podejrzewa, że narzeczony ją zdradza. Detektywi zajmą się też romantyczną historią. Ich klientem jest wiolonczelista. Poszukuje on kobiety, z którą miesiąc temu zaciął się w windzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się 23-letnia studentka Lena. Dziewczyna za parę miesięcy ma wziąć ślub, ale niedawno nabrała podejrzeń, ze narzeczony ją zdradza. Poznała go trzy lata wcześniej i choć z początku chłopak nie podobał się jej dobrze sytuowanym i konserwatywnym rodzicom, udało się ich do niego przekonać. Ojciec Leny zatrudnił go nawet w swoim sklepie. Niestety od tego czasu w związku Leny wiele się zmieniło. Narzeczony ma dla niej coraz mniej czasu i dziewczyna podejrzewa, że romansuje z młodą atrakcyjną praktykantką. Pracownicy Septagonu zajmą się także zleceniem dotyczącym bardzo romantycznej historii. Ich klientem jest wiolonczelista z miejskiej orkiestry, który próbuje odnaleźć kobietę, z którą miesiąc wcześniej zaciął się w windzie. W tych nietypowych okolicznościach między nieznajomymi narodziła się fascynacja. Kiedy mężczyzna chciał wziąć numer telefonu od swojej towarzyszki, ta szepnęła mu do ucha, żeby spotkali się w noc świętojańską na szczycie wieży widokowej. Niestety na drodze do szczęścia pary stanął wypadek drogowy, który uniemożliwił mężczyźnie dotarcie na miejsce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także