Detektywi w akcji (118)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Młoda kobieta molestowana przez szefa zostaje zwolniona, gdy decyduje się mu przeciwstawić. Kasia wciela się w rolę przynęty. Inny klient prosi o odnalezienie kobiety, w której się zakochał na ulicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 19 czerwca
za 12 dni
10:00 TV 6 (z napisami)

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Młoda kobieta, od miesięcy molestowana przez swojego szefa, zostaje zwolniona z pracy, gdy w końcu decyduje się przeciwstawić. Ruda i Bury muszą udowodnić, że decyzja jej przełożonego była bezpodstawna. W rolę przynęty wciela się asystentka detektywów - Kasia. W tym odcinku detektywi Septagonu zajmują się także zleceniem klienta szukającego kobiety, którą pokochał od pierwszego - i jedynego jak dotąd - wejrzenia. Na swoją wybrankę wpadł na ulicy, jednak nie miał odwagi zagadać i stracił swoją szansę. Próbował jej szukać na wszelkie sposoby - przez znajomych, w mediach społecznościowych, przez ogłoszenia do radia i lokalnej gazety jednak bez rezultatów. Detektywi postanawiają dać miłości szansę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także