Detektywi w akcji (117)

Detektywi w akcji (117)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Klient Rudej i Burego podejrzewa dziewczynę o zdradę. Diablo, Serb i Szef zajmują się zleceniem mężczyzny, któremu ktoś ukradł kolekcję krasnali ogrodowych. Podejrzewa on swojego sąsiada.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Ruda i Bury prowadzą kolejną sprawę, w której kluczową rolę odgrywa zazdrość. Zgłosił się do nich mężczyzna podejrzewający swoją dziewczynę o to, że zdradza go ze sponsorem. Sprawa okazuje się jednak bardziej skomplikowana i wyjątkowo bolesna dla klienta. Tymczasem Diablo, Serb i Szef zajmują się zleceniem klienta, któremu ktoś skradł kolekcję krasnali ogrodowych. O mężczyźnie i jego zbiorach rozpisywała się prasa. Zleceniodawca podejrzewa swojego sąsiada, który ma podobne hobby. Detektywi obserwują wskazanego przez klienta mężczyznę. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że żona klienta nigdy nie była zwolenniczką krasnali. Dzięki sprytnemu posunięciu ekipie Septagonu udaje się jednak odnaleźć wszystkie skradzione krasnale.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także