Detektywi w akcji (115)

Detektywi w akcji (115)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, który szuka swojej narzeczonej. Przeszłość ukochanej okazuje się bardzo trudna dla niego. Diablo i Serb zajmują się zleceniem rodzeństwa zaniepokojonego o matkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, który szuka swojej zaginionej narzeczonej - znanej stylistki i projektantki mody. Przeszłość ukochanej, do której docierają detektywi, okazuje się jednak bardzo trudna dla niego. Tymczasem Diablo i Serb zajmują się zleceniem rodzeństwa zaniepokojonego o swoją 71- letnią matkę. Kobieta mieszka sama w mieszkaniu odziedziczonym po mężu. Doskonale sobie radzi, gdyż wciąż jeszcze jest w pełni sprawa fizycznie i umysłowo. Ostatnio jednak wprawiła dzieci w zdumienie, oznajmiając im, że mieszkanie, które po jej śmierci miały dziedziczyć, przepisze na swojego 75-letniego sąsiada. Kobieta twierdzi, że taka jest wola jej zmarłego męża, który odzywa się do niej z zaświatów. Detektywi podejrzewają, że kobieta cierpi na zaburzenia psychiczne albo ktoś podstępnie namówił ją do zmiany decyzji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także