Detektywi w akcji (104)

Detektywi w akcji (104)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Diablo i Serb zajmują się zleceniem od zrozpaczonej kobiety, która uważa, że jej mężowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Mężczyzna, który jest poszukiwaczem skarbów, nie wrócił na noc do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Diablo i Serb zajmują się zleceniem od zrozpaczonej kobiety, która uważa, że jej mężowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Mężczyzna jest poszukiwaczem skarbów, nie wrócił jednak do domu na noc, nie odbiera też telefonów. Kobieta podejrzewa, że mąż odnalazł skarb i ktoś zrobił mu krzywdę. Diablo i Serb odnajdują mężczyznę. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno i nic nie jest takim, jakie się wydaje.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także