Detektywi w akcji (102)

Detektywi w akcji (102)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Z prywatnego konta klientki detektywów ktoś wysyła szefowi randkowe propozycje. Kobieta podejrzewa swojego byłego chłopaka. Ruda i Bury prowadzą sprawę próby otrucia rasowego konia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się kobieta, z której prywatnego konta ktoś wysyła randkowe propozycje jej szefowi. Klientka podejrzewa swojego współpracownika i zarazem byłego chłopaka. W sprawę może być też zamieszana jej zazdrosna podwładna, z którą kobieta jest w konflikcie. Detektywi muszą odnaleźć dowcipnisia i uratować swoją klientkę przed zwolnieniem z pracy. Tymczasem Ruda i Bury prowadzą sprawę próby otrucia rasowego konia. Wśród podejrzanych jest trójka pracowników, z których nie wszyscy postępują uczciwie w stosunku do swojego szefa. Detektywi montują więc monitoringi i rozpoczynają całodobową obserwację.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także