Detektywi
odc. 846: Znajdźcie go
Występują: | Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób |
---|---|
W skrócie: | Osiemnastolatka prosi o pomoc w poszukiwaniu ojca, z którym nie ma kontaktu. Jej rodzeństwo może trafić do domu dziecka. Krzysztof Dziób ustala, że opuścił on areszt za kaucją. Zastawił dom. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.
W tym odcinku
Osiemnastoletnia klientka detektywów prosi o pomoc w poszukiwaniach ojca, z którym od tygodnia nie ma kontaktu. Jej młodsze rodzeństwo może trafić z tego powodu do domu dziecka. Sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Ustala, że zaginiony niedawno opuścił areszt za kaucją, którą stanowił jego dom.
Zobacz także
- Detektywi (215) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 18 września 10:35
- Detektywi (160) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 18 września 11:35
- Detektywi (71/100) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 18 września 12:55
- Detektywi (72/100) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 18 września 13:55
- Detektywi (220) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 18 września 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (216) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 września 10:35
- Detektywi (161) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 września 11:35
- Detektywi (73/100) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 września 12:55
- Detektywi (74/100) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 września 13:55
- Detektywi (221) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 19 września 17:55 i 1 późniejsza emisja