Detektywi: Zabiorę Ci wszystko (655)

Detektywi

odc. 655: Zabiorę Ci wszystko

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Klient podejrzewa, że jego zięć romansuje z opiekunką do dziecka. Martwi się o córkę, która niedawno wyszła ze szpitala i znów tam trafiła w wyniku przedawkowaniu psychotropów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Klient Marzeny Fliegel podejrzewa, że jego zięć romansuje z opiekunką do dziecka. Martwi się o córkę, która niedawno wyszła ze szpitala po skomplikowanej operacji. Niespodziewanie kobieta znów tam trafia w wyniku przedawkowaniu środków psychotropowych. Klient twierdzi, że odpowiedzialność za to ponosi jej mąż. Uwagę detektywów zwraca niania. Dziewczyna miała motyw, by otruć swoją pracodawczynię.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także