Detektywi: Włamywacze (713)

Detektywi

odc. 713: Włamywacze

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Krzysztof Dziób pomaga znanemu chirurgowi, do którego willi ktoś się włamał i urządził imprezę. Może jest to próba zastraszenia. Detektywi sprawdzają jego współpracowników i córkę gospodyni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Krzysztof Dziób pomaga znanemu chirurgowi. Ktoś włamał się do jego willi i urządził tam imprezę. Wszystko wskazuje na to, że ktoś próbuje zastraszyć lekarza. Detektywi sprawdzają współpracowników lekarza, którzy mogą być zamieszani w sprawę. Kolejny trop prowadzi do córki gospodyni pracującej w domu klienta. Prawdopodobnie nie działała ona sama.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także