Detektywi
sezon 1 odc. 43/159: Wizje
serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
| Występują: | Marzena Fliegel, Maciej Friedek |
|---|---|
| W skrócie: | Do detektywów zgłasza się kobieta, która twierdzi, że ma wizje. Uważa, że pewnej dziewczynie grozi niebezpieczeństwo. Znajomy dziennikarz mówi, że w mieście działa seryjny morderca. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 25 czerwca za 12 dni |
8:45 | TVN Fabuła |
Opis
Maciej Friedek i Marzena Fliegel, policjanci z wieloletnim doświadczeniem, prowadzą biuro detektywistyczne. Wpływają do nich sprawy nie tylko poważne, ale także nietypowe. Podejmują się odszukania zaginionych, porwanych dla okupu oraz ścigają paserów i handlarzy narkotyków. W rozwiązaniu spraw pomagają im lekarze kryminalni, prawnicy, biolodzy, grafolodzy i jasnowidze. Wspierają ich asystenci - Ala Kalinowska i Wiktor Micherdziński - Korczyk. Każdy odcinek oparty jest na autentycznych wydarzeniach.
W tym odcinku
Do detektywów zgłasza się starsza pani, która przekonuje ich, że ma wizje. Uważa, że pewnej młodej dziewczynie grozi niebezpieczeństwo. Maciej Friedek spotyka się ze znajomym dziennikarzem. Ten mówi, że w mieście działa seryjny morderca.
Występują (pokaż wszystkich)
Zobacz także
- Detektywi: Dług (323) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 13 czerwca 16:55
- Detektywi (127) - serial fabularno-dokumentalny - noc sob./niedz., 13 na 14 czerwca 3:55
- Detektywi: Korzenie (324) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 14 czerwca 16:40
- Detektywi: Cheerleaderka (9/13) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 czerwca 7:45
- Detektywi: Przesyłka (10/13) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 czerwca 8:15
- Detektywi: Wielka miłość (11/13) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 czerwca 8:45
- Detektywi: Oczyszczony z zarzutów (12/13) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 czerwca 9:20
- Detektywi (259) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 czerwca 10:35
- Detektywi (260) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 czerwca 11:35
- Detektywi (103) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 czerwca 14:00
