Detektywi: Walka o prawdę (654)

Detektywi

odc. 654: Walka o prawdę

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Kobieta prosi Maćka Friedka o pomoc. Od pewnego czasu jej mąż, który jest pediatrą, otrzymuje anonimy. Asystent detektywów przyłapuje przed domem klientki chłopca, który podrzuca listy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Młoda kobieta prosi Maćka Friedka o pomoc. Od pewnego czasu jej mąż, który jest pediatrą, otrzymuje anonimy z pogróżkami. Asystent detektywów przyłapuje przed domem klientki chłopca, który podrzuca jej listy. Doręczyciel anonimów twierdzi, że wykonuje polecenia nieznajomego mężczyzny. Udaje się odnaleźć nadawcę, ale nie przyznaje się on do winy. Ponadto oskarża lekarza o molestowanie dzieci. Maciek Friedek postanawia sprawdzić, czy to prawda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także