Detektywi: W pułapce (657)

Detektywi

odc. 657: W pułapce

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Mężczyzna przebywający w areszcie śledczym prosi Marzenę Fliegel o sprawdzenie, czy żona go zdradza. Detektywi odkrywają, że kobieta spędza dużo czasu z przyjacielem klienta...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Mężczyzna przebywający w areszcie śledczym prosi Marzenę Fliegel o sprawdzenie, czy żona go zdradza. Detektywi odkrywają, że kobieta spędza dużo czasu z przyjacielem klienta, który - jak się okazuje - również był karany przez wymiar sprawiedliwości. Tymczasem aresztowany próbuje popełnić samobójstwo, a jego rodzina zostaje uprowadzona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także