Detektywi: To nieprawda (727)

Detektywi

odc. 727: To nieprawda

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Maciek Friedek przyjmuje zlecenie mężczyzny, którego partnerka nagle zniknęła. Detektywi ustalają, że była w ciąży i przed zaginięciem wyszła ze swojej firmy w towarzystwie przyjaciela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Maciek Friedek przyjmuje zlecenie mężczyzny, którego partnerka nagle zniknęła. Siostra poszukiwanej kobiety twierdzi, że po prostu odeszła ona od kochanka, gdyż nie chciała dłużej czekać na jego rozwód. Detektywi ustalają, że była w ciąży i przed zaginięciem wyszła ze swojej firmy w towarzystwie przyjaciela.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także