Detektywi: Sukces (656)

Detektywi

odc. 656: Sukces

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Matka zwraca się do detektywów z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 20-letniego syna. Chłopak zerwał kontakty z rodziną. Z jego konta zniknęły wszystkie pieniądze. Krzysztof Dziób odnajduje go.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Zrozpaczona matka zwraca się do detektywów z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 20-letniego syna. Chłopak zerwał kontakty z rodziną i nie wiadomo, co się z nim dzieje. Wychodzi na jaw, że z jego konta zniknęły wszystkie pieniądze. Krzysztof Dziób odnajduje zaginionego, który twierdzi, że chciał udowodnić ojcu swoją niezależność i zaradność. Oświadcza też, że odnosi same sukcesy. Prawda okazuje się zupełnie inna...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także