Detektywi: Skazany (748)

Detektywi

odc. 748: Skazany

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Matka skazanego za zabójstwo nauczycielki prosi o zdobycie dowodów niewinności syna. Maciek Friedek spotyka się z nim w więzieniu. Twierdzi on, że w zbrodnię zamieszani są mąż i syn ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Matka skazanego za zabójstwo nauczycielki zgłasza się do detektywów. Prosi o zdobycie dowodów na niewinność syna. Maciek Friedek spotyka się z nim w więzieniu. Chłopak twierdzi, że w zbrodnię zamieszani są mąż i syn ofiary. Śledztwo ujawnia, że po ogłoszeniu wyroku syn ten drugi trafił do kliniki psychiatrycznej. Detektywi postanawiają założyć w domu podejrzanych podsłuch.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także