Detektywi: Obrońca (462)

Detektywi

odc. 462: Obrońca

serial fabularno-dokumentalny Polska 2008   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Młoda kobieta chce się dowiedzieć, kim jest chłopak, który uratował ją przed gwałtem. Sprawę bada Krzysztof Dziób. Jedyny ślad, jaki ma, to zgubione przez obrońcę kluczyki do samochodu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się prowadzenia najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Młoda klientka chce się dowiedzieć, kim jest chłopak, który uratował ją przed gwałtem. Rozwiązania zagadki podejmuje się Krzysztof Dziób. Jedyny ślad, jaki ma, to zgubione kluczyki od samochodu tajemniczego obrońcy. Po długich poszukiwaniach detektywi odnajdują auto i ustalają, gdzie mieszka jego właściciel. Chłopak nie chce jednak rozmawiać z dziewczyną, której pomógł.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także