Detektywi: Nie poznaję go (658)

Detektywi

odc. 658: Nie poznaję go

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Właścicielka salonu kosmetycznego jest pewna, że jej mąż ma romans z sekretarką. Mężczyzna rzeczywiście się z nią spotyka. Maciek Friedek odkrywa, iż rzekoma kochanka może go szantażować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Właścicielka salonu kosmetycznego jest przekonana, że jej mąż ma romans z sekretarką. Mężczyzna rzeczywiście spotyka się ze swoją pracownicą. Maciek Friedek odkrywa również, że małżonek klientki był sprawcą wypadku, w którym zginął człowiek. Zachodzi podejrzenie, iż rzekoma kochanka może go szantażować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także