Detektywi: Monika (659)

Detektywi

odc. 659: Monika

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Klientka sądzi, że córka zmarłej przyjaciółki bardzo się czegoś boi. Okazuje się, że przyrodni brat nastolatki prosi ją, aby pomogła namówić tatę na operację. Ona nie chce kontaktu z ojcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Klientkę Marzeny Fliegel martwi zachowanie córki zmarłej przed laty przyjaciółki. Dziewczyna czegoś się boi. Detektywi myśląc, że nachodzi ją były chłopak, postanawiają go obserwować. Tymczasem przyrodni brat nastolatki prosi ją, aby pomogła namówić ich tatę na operację. Ona odmawia, bo nie chce mieć z ojcem nic wspólnego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także