Detektywi: Mężczyzna w kapturze (349)

Detektywi

odc. 349: Mężczyzna w kapturze

serial fabularno-dokumentalny Polska 2008   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Do detektywów zgłasza się małżeństwo. Są zaniepokojeni napadami na kobiety w swojej dzielnicy. Podejrzewają mężczyznę z sąsiedniej willi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się prowadzenia najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Do detektywów zgłasza się małżeństwo. Klienci są zaniepokojeni, ponieważ w ich dzielnicy ktoś napada na młode kobiety. Podejrzewają, iż sprawcą może być tajemniczy mężczyzna, który wprowadził się do sąsiedniej willi. Sprawę prowadzi Maciek Friedek. Wraz ze współpracownikami obserwuje dom podejrzanego. Okazuje się, że mężczyzna opuszcza go tylko w nocy, skrywając twarz pod ciemnym kapturem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także