Detektywi
sezon 1 odc. 66/159: Fotograf
serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
| Występują: | Marzena Fliegel, Maciej Friedek |
|---|---|
| W skrócie: | Do detektywów przychodzi kobieta, która została oszukana przez fotografa. Jej nagie zdjęcia, zamiast do pism dla mężczyzn, trafiły na stronę internetową. Poszkodowana chce, żeby je usunął. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Maciej Friedek i Marzena Fliegel, policjanci z wieloletnim doświadczeniem, prowadzą biuro detektywistyczne. Wpływają do nich sprawy nie tylko poważne, ale także nietypowe. Podejmują się odszukania zaginionych, porwanych dla okupu oraz ścigają paserów i handlarzy narkotyków. W rozwiązaniu spraw pomagają im lekarze kryminalni, prawnicy, biolodzy, grafolodzy i jasnowidze. Wspierają ich asystenci - Ala Kalinowska i Wiktor Micherdziński - Korczyk. Każdy odcinek oparty jest na autentycznych wydarzeniach.
W tym odcinku
Do detektywów przychodzi kobieta, która została oszukana przez fotografa. Jej nagie zdjęcia, zamiast do ekskluzywnych pism dla mężczyzn, trafiły na stronę internetową. Poszkodowana chce, żeby naciągacz usunął jej zdjęcia z sieci.
Występują (pokaż wszystkich)
Zobacz także
- Detektywi (95/100) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 27 sierpnia 10:35
- Detektywi (96/100) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 27 sierpnia 11:35
- Detektywi (601) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 27 sierpnia 14:55
- Detektywi (602) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 27 sierpnia 15:30
- Detektywi (329) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 27 sierpnia 17:55
- Detektywi (269) - serial fabularno-dokumentalny - noc czw./pt., 27 na 28 sierpnia 3:45
- Detektywi: Supermarket (225) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 28 sierpnia 7:45
- Detektywi: Odwołany koncert (226) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 28 sierpnia 8:15
- Detektywi: Tajemnica Tereski (227) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 28 sierpnia 8:45
- Detektywi: Doktor (228) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 28 sierpnia 9:20
