Detektywi: Femme fatale (137/159)

Detektywi

odc. 137/159: Femme fatale

serial fabularno-dokumentalny Polska 2006   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Detektywi szukają właściciela pewnej firmy. Wkrótce zostają znalezione jego zwłoki. Ostatnią osobą, która widziała go żywego, jest jego kochanka. Detektywi przygotowują prowokację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 29 lipca
za 12 dni
7:45 TVN Fabuła

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Są to policjanci z wieloletnim doświadczeniem, dlatego mogą się podjąć prowadzenia najtrudniejszych spraw. Współpracuje z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach. Często dostają nietypowe zlecenia, których nie podjęłaby się policja, ale też wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Detektywi szukają właściciela dobrze prosperującej firmy. Okazuje się, że mężczyzna miał kochankę. Żona domyślała się wszystkiego. Wynajęła nawet chłopaka, który dorabia sobie jako paparazzi. Tymczasem zwłoki poszukiwanego zostają znalezione w jeziorze. Ostatnią osobą, która widziała denata żywego, jest jego kochanka. Ona również jest główną podejrzaną o morderstwo. Detektywi przygotowują prowokację.