Detektywi: Dla mojego dobra (711)

Detektywi

odc. 711: Dla mojego dobra

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Starsza kobieta prosi Marzenę Fliegel o odszukanie wnuczki. Matka dziewczyny i jej konkubent twierdzą, że przebywa ona w sanatorium. Okazuje się, że dziewczyna niedawno urodziła dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Starsza kobieta prosi Marzenę Fliegel o odszukanie wnuczki, z którą straciła kontakt. Matka poszukiwanej dziewczyny i jej konkubent twierdzą, że przebywa ona w sanatorium. Wychodzi na jaw, że wnuczka klientki niedawno urodziła dziecko. Prawdopodobnie matka namawiała ją do oddania noworodka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także