Detektywi
odc. 1014: Córeczka tatusia
serial fabularno-dokumentalny Polska 2012
Występują: | Marzena Fliegel, Krzysztof Dziób, Maciej Friedek |
---|---|
W skrócie: | Biuro detektywów odwiedza ojciec nastolatki. Chce odnaleźć chłopaka, którego córka niedawno spotkała na jednej z imprez. Od tego czasu zachowanie dziewczyny budzi jego niepokój. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Marzena Fliegel, Maciek Friedek i Krzysztof Dziób prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców. Wspiera ich zespół asystentów.
W tym odcinku
Biuro detektywów odwiedza ojciec nastolatki. Mężczyzna chce odnaleźć chłopaka, którego córka niedawno spotkała na jednej z imprez. Od tego czasu zachowanie dziewczyny budzi jego niepokój. Sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Ustala, że poszukiwany ma kłopoty z prawem.
Zobacz także
- Detektywi: Syn Diabła (176) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 25 maja 12:40
- Detektywi: Kumpel Oskara (175) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 25 maja 13:40
- Detektywi (58/100) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 26 maja 9:35
- Detektywi (59/100) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 26 maja 10:35
- Detektywi: Odwyk (179) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 26 maja 12:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (65) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 26 maja 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (66) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 26 maja 18:00 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (60/100) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 27 maja 9:35
- Detektywi (61/100) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 27 maja 10:35
- Detektywi: Czaszka (180) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 27 maja 12:55 i 1 późniejsza emisja