×
Detektywi (84)

Detektywi

sezon 2 odc. 84

serial fabularno-dokumentalny Polska 2024   od 12 lat
Występują:Maciej Dębosz, Anna Potaczek, Daria Brudnias, Marcin Dąbrowski
W skrócie:Klientka prosi o odnalezienie 21-letniej córki. Detektywi natrafiają w lesie na porzucony samochód poszukiwanej. Właściciel pobliskiego kempingu kieruje ich uwagę na gwałciciela grasującego w okolicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon odświeżonego serialu, w którym prawdziwi policjanci Anna Potaczek i Maciej Dębosz wspólnie rozwiązują sprawy kryminalne zgłaszane przez klientów ich biura detektywistycznego. Dzięki produkcji można obserwować ich metody pracy. Przede wszystkim to jednak opowieść o życiu czy prawdziwych, ludzkich problemach. Widzowie zobaczą poruszające, ciekawe historie. Pojawią się odcinki odnoszące do aktualnych, ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet lub programów interwencyjnych. Nie zabraknie ponadto wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.

W tym odcinku

Do śledczych zgłasza się kobieta, która prosi o odnalezienie 21-letniej córki. Dziewczyna poprzedniego wieczoru nie wróciła do domu. Kelnerka z kawiarni, w której pracowała poszukiwana, twierdzi, że Felicję obserwował nieznajomy mężczyzna. Wkrótce detektywi odnajdują w lesie porzucony samochód młodej kobiety. Maciej Dębosz sprawdza pobliski kemping, którego właściciel kieruje podejrzenia na gwałciciela grasującego w okolicy. Tymczasem Katarzyna Kowalik znajduje nieprzytomną dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także