x
Detektywi (82)

Detektywi

sezon 2 odc. 82

serial fabularno-dokumentalny Polska 2024   od 12 lat
Występują:Maciej Dębosz, Anna Potaczek, Daria Brudnias, Marcin Dąbrowski
W skrócie:Anna Potaczek i Maciej Dębosz angażują się w poszukiwania 25-latki, która zaginęła po swoim wieczorze panieńskim. Docierają do świadka, który prawdopodobnie jako ostatni widział dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon odświeżonego serialu, w którym prawdziwi policjanci Anna Potaczek i Maciej Dębosz wspólnie rozwiązują sprawy kryminalne zgłaszane przez klientów ich biura detektywistycznego. Dzięki produkcji można obserwować ich metody pracy. Przede wszystkim to jednak opowieść o życiu czy prawdziwych, ludzkich problemach. Widzowie zobaczą poruszające, ciekawe historie. Pojawią się odcinki odnoszące do aktualnych, ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet lub programów interwencyjnych. Nie zabraknie ponadto wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.

W tym odcinku

Anna Potaczek i Maciej Dębosz angażują się w poszukiwania 25-latki, która zaginęła tuż po swoim wieczorze panieńskim. Docierają do świadka, który prawdopodobnie jako ostatni widział dziewczynę. Rozmawiają również z bliskimi zaginionej i jej narzeczonym. Wkrótce detektywi odkrywają, że młoda kobieta dzwoniła w środku nocy do ukochanego, ale on nie odebrał. Wykonała więc telefon do jeszcze jednej osoby...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także