Detektywi
odc. 802
| Występują: | Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób |
|---|---|
| W skrócie: | Do Macieja Friedka zgłasza się mężczyzna, który podejrzewa żonę o zdradę. Po stracie dziecka w ich małżeństwie panuje kryzys. Detektywi stwierdzają, że kobieta z kimś się spotyka. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.
W tym odcinku
Do Macieja Friedka zgłasza mężczyzna, który podejrzewa, że jego żona go zdradza. Detektywi obserwują kobietę i stwierdzają, że rzeczywiście się ona z kimś spotyka. Klient i jego żona niedawno stracili dziecko, odtąd w ich małżeństwie panuje kryzys. Wkrótce wychodzi na jaw, że kobieta wynajęła prywatnego detektywa, by odnaleźć pewnego chłopca. Teraz go obserwuje i prawdopodobnie zamierza porwać.
Zobacz także
- Detektywi (250) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 30 października 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (246) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 31 października 10:35
- Detektywi (191) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 31 października 11:35
- Detektywi (133) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 31 października 12:55
- Detektywi (134) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 31 października 13:55
- Detektywi (251) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 31 października 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (128) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 2 listopada 14:55
- Detektywi (157) - serial fabularno-dokumentalny - noc niedz./pon., 2 na 3 listopada 1:40
- Detektywi (247) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 3 listopada 10:35
- Detektywi (192) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 3 listopada 11:35
