Detektywi
odc. 800
| Występują: | Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób |
|---|---|
| W skrócie: | Maciej Friedek poszukuje syna klientów, który zniknął kilka miesięcy wcześniej. Detektywi trafiają na trop. Młody człowiek nie chce kontaktować się z rodzicami ani podać powodów ucieczki. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.
W tym odcinku
Maciej Friedek poszukuje syna klientów, który zniknął kilka miesięcy wcześniej. Policja odnalazła go, ale nie chciał wrócić do domu. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionych policjantów detektywi trafiają na jego trop. Mężczyzna nie chce kontaktować się z rodzicami. Nie zdradza powodów swojej ucieczki. Po rozmowie z detektywami postanawia wyjechać z miasta.
Zobacz także
- Detektywi: Eh, bracie... (464) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 25 maja 8:45
- Detektywi: Zostań (465) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 25 maja 9:20
- Detektywi (235) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 25 maja 10:30
- Detektywi (325) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 25 maja 11:30
- Detektywi: Dziwny wypadek (89/100) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 25 maja 14:00
- Detektywi: Patryk (466) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 25 maja 14:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi: Prośba dziecka (467) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 25 maja 15:25 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (329) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 25 maja 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Duchy: Detektywi (21) - serial fantasy - noc pon./wt., 25 na 26 maja 3:35
- Detektywi (236) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 26 maja 10:30
