×
Detektywi (7)

Detektywi

sezon 1 odc. 7

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Maciej Dębosz, Anna Potaczek, Daria Brudnias, Marcin Dąbrowski
W skrócie:23-latek zleca odnalezienie ojca. Wskazuje na mężczyznę, który odwiedził go niedługo po śmierci matki. Klient jest jedynie w posiadaniu starego zdjęcia. Przedstawia ono poszukiwanego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 20 lipca
za 4 dni
14:05 TVN 7 (z napisami)

Opis

Za sukcesem "Detektywów" stoją prawdziwe historie, które zostały wykorzystane w scenariuszach ponad tysiąca odcinków serialu, a także udział w serialu prawdziwych policjantów. Anna Potaczek i Maciej Dębosz wspólnie rozwiązują sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów ich biura detektywistycznego. Najnowsza odsłona produkcji jest poświęcona samym śledczym oraz ich metodom pracy. Przede wszystkim to jednak opowieść o życiu czy prawdziwych, ludzkich problemach. Widzowie zobaczą poruszające, ciekawe historie. Pojawią się odcinki odnoszące do aktualnych, ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet lub programów interwencyjnych. Nie zabraknie ponadto wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.

W tym odcinku

23-latek zleca detektywom odnalezienie ojca. Wskazuje na mężczyznę, który odwiedził go w domu niedługo po śmierci matki. Klient jest jedynie w posiadaniu starego zdjęcia sprzed lat. Przedstawia ono zmarłą kobietę oraz poszukiwanego. Śledczym udaje się ustalić tożsamość tego człowieka. Jednocześnie wychodzi na jaw skrzętnie skrywana tajemnica sprzed lat...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także