Detektywi (622)

Detektywi

odc. 622

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób
W skrócie:Mężczyzna prosi detektywów o odnalezienie złodzieja jego córki. Podejrzany jest jej chłopak. Krzysztof Dziób widzi, jak sprzedaje jej telefon komórkowy. Podobno na życzenie właścicielki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.

W tym odcinku

Do detektywów zgłasza się mężczyzna z prośbą o odnalezienie sprawcy, który okradł jego córkę. Podejrzany jest chłopak dziewczyny. Krzysztof Dziób widzi, jak sprzedaje on jej telefon komórkowi. Przyłapany twierdzi jednak, że zrobił to na życzenie właścicielki. Okazuje się, że pozbywa się ona wszystkich swoich cennych rzeczy. Jej ojciec jest w szoku, gdy wychodzi na jaw, dlaczego córka to robi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także